На Хмельниччині повідомлено про підозру домашньому насильнику, який тиранив власну бабусю | Кримінал

У Славуті слідчі оголосили підозру зловмиснику за психологічне насильство над 79-річною бабусею

28-річний чоловік раніше вже був засуджений за аналогічний злочин, проте суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном на 1 рік. Однак на шлях виправлення він не став. Цього разу чоловікові може загрожувати до 2 років ув’язнення.

Після першого вироку суду за домашнє насильство чоловік на шлях виправлення не став та продовжив ображати свою бабусю, з якою спільно проживав. В стані алкогольного сп’яніння кривдник лаявся, погрожував фізичною розправою та принижував стареньку.

Кожного разу потерпіла викликала поліцейських, які фіксували порушення і втихомирювали зловмисника. Коли знову почала простежуватись систематичність в його діях, слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження та оголосили йому підозру. За такі дії кривднику загрожує до 2-х років ув’язнення. Йому вже оголосили підозру, тож невдовзі кривдник постане перед судом.

За матеріалами поліції Хмельницької області